Rejestracja W SERWISIE TOORNAMENT I DOŁĄCZENIE DO TURNIEJU

Poniżej znajdziesz szczegółową instrukcję dotyczącą rejestracji do turnieju CAPTAIN TSUBASA.

Dowiesz się jak zarejestrować się w serwisie Toornament oraz jak potwierdzić swój udział w fazie check-in. Zapisy do turnieju CAPTAIN TSUBASA prowadzone są przez serwis Toornament i każdy uczestnik musi się tam wcześniej zarejestrować, żeby móc wziąć udział w zawodach.
Przygotowaliśmy dla Was prostą instrukcję obsługi.

Krok 1

Udaj się na stronę www.toornament.com, a następnie wybierz przycisk „Rozpocznij za darmo” na środku strony.

Krok 2

Załóż swoje prywatne konto Toornament wypełniając poniższy formularz:

Krok 3

Zaloguj się na swoje konto, a następnie przejdź do strony wydarzenia. Kliknij przycisk „Zarejestruj się do turnieju”, wypełnij dokładnie wszystkie pola w formularzu zgłoszeniowym i zgłoś się do turniej klikając „Prześlij rejestrację”. Czekaj do dnia ogłoszenia wyników, kiedy rozpocznie się etap check-in.

ETAP CHECK-IN

Jeżeli zarejestrowałeś się i zostałeś poinformowany, że dostałeś się do zawodów, w dniu rozgrywek masz czas do godz. 18:00 na potwierdzenie udziału w turnieju. Jeśli tego nie zrobisz, Twoje miejsce zajmie osoba z listy rezerwowej. Aby potwierdzić swój udział, wejdź na stronę turnieju w serwisie Toornament, zaloguj się i kliknij przycisk „Check-in”.

 

To wszystko:) Jeżeli Twoja zostałeś przyjęty do turnieju i potwierdziłeś swój udział, możesz spokojnie czekać na dzień swojego meczu. Powodzenia!